"Ia paftë hajrin kush i ka marr ato lekë" JOQ Vox Pop

Σχόλια

 • Volaj Berti
  Volaj Berti

  Ky e meriton me qen kryeminister

  Πριν 7 ώρες
 • Boni Durres
  Boni Durres

  Shum drejt. Jo po e din shteti jon se hajm bar ne Jena budallej . ne edim shum mir qe kemi shtet kurv e skemi fuqi ca ti bejm qe thyfshin qafen gjith sa Jan ato aty

  Πριν 9 ώρες
 • MultiNeverDown
  MultiNeverDown

  Rrespekt prej londre o zotni ke fol si me kan tu fol n emer 80% t shqiptarve kjo gjo asht faktike nuk munet me e ndrru kush m vjen keq po nuk bohet mo shqipnia .... zoti na e dhashte t miren neper europe ku jena se per shtetin ton kena falimentu

  Πριν 14 ώρες
 • Ciao Non
  Ciao Non

  Ky eshte realiteti shqiptar kur do arrim te gjejme nje politik te paster te rujt zoti bisha per fjalet jan fiks fare.

  Πριν 17 ώρες
 • Pellumb Ndoj
  Pellumb Ndoj

  Nese Murataj kishte njemilon e gjise euro kto kodoshat e qeveris Kane nga njeqin e pesdhjet milon e perseri qahen se kane. Pake I ndjeri meedet qe u vra parate ase qeni si ha po pa to njeru kote gjalle eshte a qeveri e te qite zoti fare qna bate o derra te pa ngopur

  Πριν ημέρα
 • peter kioski
  peter kioski

  respekt o djale

  Πριν ημέρα
 • usa alaska
  usa alaska

  Murataj e vranë vet bashkpuntoret lidhur me sistemi 100 per 100

  Πριν ημέρα
 • Music Lovers
  Music Lovers

  fjalet e tua jane poezi, por dhimbja mbetet e njejte, kur do te behet shtet kjo Shqiperi? kur do ti zhdukim keta maskarenjte?

  Πριν ημέρα
 • Boyaa Lusha
  Boyaa Lusha

  Shqiptar ma te menqur skam pa me vite

  Πριν ημέρα
 • I L L Y R I A N
  I L L Y R I A N

  E tha te gjithën

  Πριν ημέρα
 • Lek Toma
  Lek Toma

  Paret i morì sali psikopati me Bashen

  Πριν ημέρα
 • ALBANA ALBANIA
  ALBANA ALBANIA

  Shume shpejt ke me marre vesh ti "filozof", se kjo grabitje dhe kto para, shkojne per shpenzimet e opozites me destruktive ne bote, sic eshte kjo jona. S'ka me te paguaje protestuesit dhe i kishte te domosdoshme ato para, kshu qe ti ban argatin e tyne e ja pafsh hajrin Lulushit, Pathokes e Cizmes, kaqol, teveqel

  Πριν ημέρα
 • Markel Capo
  Markel Capo

  Blendi Fevziu urdhero nje super opinionist! Pastrroi ca mbeturina qe mban aty ne studio!

  Πριν 2 ημέρες
 • Kevin Mance
  Kevin Mance

  Ajde dum dum hajde.

  Πριν 2 ημέρες
 • i heshturi
  i heshturi

  Shum me vend valla ka fol

  Πριν 2 ημέρες
 • Julian Hoxha
  Julian Hoxha

  Τe lumte pushka.se shteti ishte eshte vari karin.moter qirat e shkatruat shqiperi e shqiptarve.......

  Πριν 2 ημέρες
 • Faton Koka
  Faton Koka

  Fatkeqsisht Ka tregu Realitetin e 2 Shteteve Shqiptarë 🇦🇱🇽🇰 Të Lumtë 👍

  Πριν 2 ημέρες
 • Enver Kelani
  Enver Kelani

  Hallall ta baft Allahu sa i menqum e sa orator i pa par e i qartsuar maksimum Qdo fjal me vend e me fakte te lumt Lum ata prind qe kan sjell ne jet si ty

  Πριν 2 ημέρες
 • Lemi Kadriaj
  Lemi Kadriaj

  Fakte. 👏👏👏

  Πριν 2 ημέρες
 • xhek London
  xhek London

  shaj qeverin per fukarallekun tand dhe ketij popullit,, grabitesave te rinasit ja beft zoti shendet,, i gezofshin,, po vjedh RAMA miljarda dollar dhe mbyllni gojen o popull kurv i rilindjes dhe i freshit.

  Πριν 2 ημέρες
 • xhek London
  xhek London

  ik moj kurv,, çfar 1 miljon eurosh kamera,, je tu ba punen e policis..si pleh do vdesesh sumçe,,

  Πριν 2 ημέρες
 • xhek London
  xhek London

  ik mor rrot karit, shko vjedh,, puno,, kufijt hapur jan,,bej çka dush, e mos ha mut,,

  Πριν 2 ημέρες
 • Newyork Newyork
  Newyork Newyork

  Kryminister i degjenerum ! shqiptart po punojn per 100 € ne muj ndersa ky ka miljarda . Mos paft dit ishalla i gjykon i madhi zot kaq ! kto jan politikan zojgj kurvash .

  Πριν 2 ημέρες
 • YouTubeSearch ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX
  YouTubeSearch ToxicVaccines ToxicFluoride, HIV HOAX

  Ky flet mir, por ben edhe gabime. Psh: Kur thote se: "C'do gje ka mar fund." gabim e ka.

  Πριν 3 ημέρες
 • Fatton Vaksi
  Fatton Vaksi

  Kush esht ky qenka shum.i zgjuar? Dua ta ndegjoj edhe me nje intervist tjeter?

  Πριν 3 ημέρες
 • Kali Uchis
  Kali Uchis

  Te lumt goja! 👏🏻 🇦🇱

  Πριν 3 ημέρες
 • Jfj Bdjd
  Jfj Bdjd

  Esht e vertet o shoki si thua ti kshtu shtetet shqiptare jan te koruptuar

  Πριν 3 ημέρες
 • Flakron Saidi
  Flakron Saidi

  Shum i menqum dhe fjal me vend i lumt. Njejt jena edhe na nmk

  Πριν 3 ημέρες
 • Orjeta Gashi
  Orjeta Gashi

  Wow Bravo Bravo Te lumte goja, po sa fjale me mend ke thene 👏👏 zoti e bekofte Shqiperine por me ata Drejtues ,me ate Qeveri Shqiperia jone e bukur ka marre fund 🙏🙏🙏😢

  Πριν 3 ημέρες
 • Alboss Berisha
  Alboss Berisha

  Hallalll se qdo fjal me vebd e ke. Ne keto vjedhje ka dor shteti. Ka dor qeveria e korruptuar deri mbi vesh!

  Πριν 3 ημέρες
 • Florja Bardhoku
  Florja Bardhoku

  ty ta prifte zoti mbare ti e meriton per minister

  Πριν 3 ημέρες
 • ILIR KOSOVA
  ILIR KOSOVA

  Oj Shqiperi vend i bekuar nga Zoti: por te mallkoj populli i yt, se nuk jan fajtor 2 3 veta por populli esht komplet fajtor se te la te udhehiqesh nga maskaraj, debile, idiot, hajna, koprrac, mashtrus, egersira njerez te shitur... keta e ja kan humbur ardhmerin kesaj shqiperie...

  Πριν 3 ημέρες
 • Zulfi Saliu
  Zulfi Saliu

  E hidhur por realitet! Uroj qe "politikanet" te ndergjegjesohen sadopak nga nje qytetar i thjeshte por i zgjuar si ky.

  Πριν 3 ημέρες
 • Ken
  Ken

  Komunikimi i ketij zotris ka qen apsolutisht perfekt, ka folur shum thjesht, qart dhe pa asnje lloj fjalesh. Cdo gje qe ka shprehur jan vetem te verteta, dhe pershkruajn ne menyr me se te sakte "shtetin" barcolet shqiptar. Kam degjuar shum intervista te JOQ por me te shumtit kan qen injorante qe zdin as te lidhin dy fjale ose ulin koken dhe ikin pa pik kuptimi. Hallall plako ke fol si burrat!

  Πριν 3 ημέρες
 • Dobermann Channel IT
  Dobermann Channel IT

  Hallall per cdo fjale qe ke then.

  Πριν 3 ημέρες
 • M K
  M K

  Respekt per këte njeri aq te menqur 👏

  Πριν 3 ημέρες
 • Ardit Bisha
  Ardit Bisha

  Ti mir e ke mo vlla... por a jan te gjith shqiptaret me menidimin tend kjo esht pyetja. Sa te kemi edi ramen si udheheqes kurr sdo ecim perpara as nga ana e sigurise, e as nga ana ekonomise. Te rrojn call center’at.

  Πριν 4 ημέρες
 • Universal Production
  Universal Production

  Bravo ke fol pak e sak shkurt e drejt tkishim pash ne tpakten nje pjese te konsiderushme te popullit shqiptar si puna ktij kshim shku neurope e kalu europen

  Πριν 4 ημέρες
 • Bash Buta
  Bash Buta

  135 deputet Dislike

  Πριν 4 ημέρες
 • bigg el
  bigg el

  Po edhe ktij I paski ba 135 dislike

  Πριν 4 ημέρες
 • Besi Neziri
  Besi Neziri

  Me pelqeu kur foli po ne pik te par eshte populli i korruptuar se qohen ne protest te rrezojn edin e deshirojn lulin Luli ishte nje here ne krye te vendit qka doni ma te vendosni ate apo moniken qka e doni ate dhe ajo e korruptuar eshte duhen njerez te rinj qe nuk kan vite ne shtet apo ne opozit Keshtu qe faji eshte i popullit oooo milet zgjohi nga gjumi dhe fshije edin -lulin apo moniken ......

  Πριν 4 ημέρες
 • Miklo kurti
  Miklo kurti

  BRAVO RESPEKTE

  Πριν 4 ημέρες
 • Rinjofficial
  Rinjofficial

  Ti Per zoTin Sikur Do VlenTe Nje VoTe e Imja Sa GjiThe Shqiperis Dhe aTe VoTe Qe Ta Jap Ty o Xhaxhi Gjigand 😊 Te RujT ZoTi ke Fol drejt Me Pak Fjal Je I Madh 👍

  Πριν 4 ημέρες
 • T Kastrati
  T Kastrati

  te lumte o zoteri se juve ju kisha jap nji pune per te ju ndryshuar trurin ketyre udheheqeseve tone te gjihe hajduta te gjithe shesin qdo gje per tu pasuaruar e duke menduar se ju duhen leket per 500 vite e jo per nji shpirt qe kan e dreqi ja marrte ate shpirte qe kan se na sollen ne kete dite qe bota po qesh dhe armiqet po gezohen kurre shohin shtetin tone duke u shkaterruar e destabiluzuar

  Πριν 4 ημέρες
 • T Kastrati
  T Kastrati

  te gjitha partite te gjithe udheheqesat tone jan bere pisa qe shesin komb e toke e det per lek kam frike te madhe se si po shkon keq puna e kombit tone dhe shtetit tone qdo vend perrethe nesh shkon rruges se mire kurse ne jemi duke shkuar mbrapa ne qdo sfere kjo eshte rrezik per kombin tone dhe askush nuk munde e don te ndryshon situaten sepse te gjithe duam lekun me shume se kombin TURP per te gjithe udheheqesat ton ju zoteri keni qdo gje me te drejte veq harrove te tregojsh se shumica politikaneve jan derra

  Πριν 4 ημέρες
 • Renato Hysa
  Renato Hysa

  Respekte

  Πριν 4 ημέρες
 • Goni Velija
  Goni Velija

  E kam ndegjuar 3 her ket zotrin. Skam fjal si ta pershkruaj hallall buka qe e han RESPECT

  Πριν 4 ημέρες
 • Alb Ks
  Alb Ks

  Respekt te madh per kete njeri te drejt

  Πριν 4 ημέρες
 • dear Albania
  dear Albania

  E ta boft zoti hallall ke dit cka me fol te lumt goja o bos nona qenke nga goja..

  Πριν 4 ημέρες
 • AnubiS
  AnubiS

  Detyra e re e FRESH-istave... bejini dislike kesaj video sa te mundeni.... ju djeg bytha moterqirave.... ju qifsha robt mu ne PD PS LSI e ca mban parlamenti...

  Πριν 4 ημέρες
 • artan shima
  artan shima

  bravoo flori

  Πριν 4 ημέρες
 • Charlie 2020
  Charlie 2020

  Bravo

  Πριν 4 ημέρες
 • xiaomi note 5
  xiaomi note 5

  Te lumte goja se krejt qa je ka thu o e vertet edhe ne kosove I njojti problem.👌

  Πριν 4 ημέρες
 • Francis
  Francis

  I would vote for this guy

  Πριν 4 ημέρες
 • Fatmir Leka
  Fatmir Leka

  O injorant shko ne cdo aereoport te botes jan forcat e ushtrise per siguri

  Πριν 4 ημέρες
 • shqiponja Boss
  shqiponja Boss

  Hallall i qoft

  Πριν 4 ημέρες
 • Shqipe
  Shqipe

  Bravo I qoft 👏👏👏👏👏 respect

  Πριν 4 ημέρες
 • milan partizani
  milan partizani

  kto flasin me politizim . Qe kemi 1 shtet te marr fund dhe te prapambetur sdo 1 shkenctar si ky tna i thote , se e dime te gjithe. Puna eshte qe kush di vi ti zevendesoje kto qe kemi ?! basha !!!! mossss kucc . tna ktheje 100 vjet mbrapa prap.

  Πριν 4 ημέρες
 • Keno Lapraksi
  Keno Lapraksi

  Desha me e pyt E Pi kait asht Ki? Na myten Maloket E paska mesu permendsh vllai he he he Te gjithe shqipkaret te tille jane Hajduter

  Πριν 4 ημέρες
 • Eduard Qenaj
  Eduard Qenaj

  fjal me vend

  Πριν 4 ημέρες
 • enver visoka
  enver visoka

  Euuu zoti hallall ta baft se edhe.ne kosove i njejti mut osht.ne dy anet mafia ne shqiperi edi qeni e ne kosove hashim kali.duroni duroni sa te muni me duru.ishalla.ne qaf na hipin se po durojm.

  Πριν 4 ημέρες
 • Jimi Lala
  Jimi Lala

  Te lumte goja more djale se fole si me pas mbaruar 3 fakultete. Po kujt ja thua? Eshte bere vendi plot vrasje, droge e prostituzione. Me te ardhur turp me i thene vetes shqiptar

  Πριν 4 ημέρες
 • Adnan Mziu
  Adnan Mziu

  Te paqin shendosh familja ore djal sa drejt e mire fole Moren ne qafe popullin si tek ju ne Shqipri, si tek ne në Kosove

  Πριν 4 ημέρες
 • Labi X
  Labi X

  Next one

  Πριν 4 ημέρες
 • Elis Avdiu
  Elis Avdiu

  Bravo per ato qe thua . Mor djal ... po kush e ka kohen me u marr me ne . Shteti ka mendjen te leku jo te njerzit

  Πριν 4 ημέρες
 • Rahim Sakiri
  Rahim Sakiri

  Ato Euro chka u vodhen inshalla jan naj Politikanit Shqipris.

  Πριν 4 ημέρες
 • kamaqo
  kamaqo

  Te na rroj Partija...Te na rroj vepra e Xhaxhit Enver.Respekt per jket quni qe esht kah fol.

  Πριν 4 ημέρες
 • Sea Hunters
  Sea Hunters

  bravo mor burr bukur e ke thene eshte e gjitha imazh edhe e mbrojn me pasion realiteti eshte komplet ndryshe

  Πριν 4 ημέρες
 • arnold llangozi
  arnold llangozi

  halall i qoft ,ka fol si burrat

  Πριν 4 ημέρες
 • Tony Selmanah
  Tony Selmanah

  Si kujton ti se do ti bajne ligjet kundra vetvetes ata n’qeveri? po hajduti e krimineli e mafiozi nuk ka per ti ba ligjet kundra hajdutave,kriminelave e mafiozave.E keni shtetin mafioz komplet.

  Πριν 4 ημέρες
 • Hashim Isufi
  Hashim Isufi

  SHQIPRIJA DHE KOSOVA NUK KAN QEN KURR SHTET DHE NUK DET JEN KURR QKA MEBA MJERT PER neue shqiptaret skem kurr kurgju veq hajni sen tjeter krejt kurruptur ne mut....! Kuku PER shqiptaret

  Πριν 4 ημέρες
 • klauson paca
  klauson paca

  pa merak se shum shpejt e do e shohim ne burg ket burrin se kshu funksionon tek ne. nese thua te verteten damaskohesh por ty bravo te qoft sepse dole i vetmi we flet pa dorashka 🙏

  Πριν 4 ημέρες
 • Ardit Berisha
  Ardit Berisha

  Trujt zoti vllaqko se qenke njeshi hahaha

  Πριν 4 ημέρες
 • Dionis Dragoti
  Dionis Dragoti

  Ka fol qart

  Πριν 4 ημέρες
 • peotr Bing
  peotr Bing

  Papapa kur dalin disa tipa edhe e bejne situaten brume. O milet, nuk ta ka fajin qeveria por nena e tata, qe nuk te kane shkolluar e pergatitur per te qene konkurrent ne boten e sotme. Jetojme ne sistem kapitalist, qe do te thote, punen dhe pasurine i siguron vete dhe jo qeveria. Te mallengjejne disa tipa, sa tu jepet rasti e nxjerrin te gjithe katranin e shpirtit te trasheguar pergjate gjithe jetes.

  Πριν 4 ημέρες
 • Werbeagentur Hellmann KG
  Werbeagentur Hellmann KG

  Respekt 👍 Die volle Wahrheit 👍

  Πριν 4 ημέρες
 • Madagascar
  Madagascar

  Shqiperia dhe Kosova ne nivel te Somalise dhe Etiopise. Pa azilanta, qe jon ik neper bote, ishin vdek pa buke.

  Πριν 4 ημέρες
 • Shtoijzëvallë Autariat
  Shtoijzëvallë Autariat

  grstream.com/stream/%CE%B2%CE%AF%CE%BD%CF%84%CE%B5%CE%BF-gUyZpBhbqyU.html

  Πριν 4 ημέρες
 • Shtoijzëvallë Autariat
  Shtoijzëvallë Autariat

  O albanistaneze! Vjedhjet me te medha ndodhin ne shtetet me te pasura e fuqishme te planetit, por askush nuk akuzon qeverine apo institucionet e shtetit ... para ca vitesh ne nje aeroport francez u vjodhen dhjetera miljone € diamant ... o korrake!

  Πριν 4 ημέρες
 • 187 Supporter
  187 Supporter

  Like nese ky Shqiptar do behet nje Legjend si Adem Jashari 😍❤️ Duam ty per Presidente !

  Πριν 4 ημέρες
 • the truth with love
  the truth with love

  Ha te lumte ajo goje mor bablokk!...

  Πριν 4 ημέρες
 • A G
  A G

  Te lumt goja shqipe se shum mire ke fol,te qifsha politiken shqiptare so ne KS dhe ne SHQi...

  Πριν 4 ημέρες
 • Shpend Abazi
  Shpend Abazi

  Zëri i popullit shqiptarë, kjo video duhet të shkoj viral jo vetëm 184k shikime por për fat të keq edhe si popull jemi injoranta.

  Πριν 4 ημέρες
 • Nico A
  Nico A

  Ti qenke njishe re shoku pse nuk vete ti ne kemet rames

  Πριν 4 ημέρες
 • Temsi 96
  Temsi 96

  Qeta 116 👎 jan sigurisht ata hajnit 😂

  Πριν 5 ημέρες
 • Egi Pyra
  Egi Pyra

  Djal fenomenal Bravo per cka fole kto kAq pak minuta Gjithcka the eshte mese e vertet , ti ja vleke te te votojm Vendi yne ka nevoj per njerez te sinqert dhe ndershem na hengren hajdutet dhe injorantet

  Πριν 5 ημέρες
 • Sokol Sulaj Cristiana777
  Sokol Sulaj Cristiana777

  Ligji bythes te keqen i the te gjitha po ajde ti degjojn keta larot

  Πριν 5 ημέρες
 • Sokol Sulaj Cristiana777
  Sokol Sulaj Cristiana777

  Hahahahhahaaaa o vllaaaa i legenose fare keta te shtetit

  Πριν 5 ημέρες
 • Sokol Sulaj Cristiana777
  Sokol Sulaj Cristiana777

  A te enksha zeri çja bere mir..allall grabitja

  Πριν 5 ημέρες
 • Mirdita Ahmeti
  Mirdita Ahmeti

  O more djal ata jan msu me ndegju duke i ofendu nuk i ban dobi asnj gjo,Muj me than se qysh e je popullin e ke qeverin ae vet populli e fut atje ne krye,Fjal te verteta fole mos votoni asnj lerni si qen naper udhe

  Πριν 5 ημέρες
 • MKꪜ
  MKꪜ

  Respect o bisha!!

  Πριν 5 ημέρες
 • 1M views
  1M views

  Ka edhe njerz t mencur shqiperia bravo

  Πριν 5 ημέρες
 • Shukri Djeladini
  Shukri Djeladini

  1

  Πριν 5 ημέρες
 • Ser Cel
  Ser Cel

  O te ty lumte goja ke fol realitetin ...Ishalla nuk e shofim ne ndonje afishe ket tipin se keshtu eshte bere shqiperia komunizem mire qe spo na e marrin te drejten e fjales dhe me na pushkatu se vetem kjo ka ngel ...Hallall te qofte per realitetin qe Ke fol

  Πριν 5 ημέρες
 • Flo Florian Palushi
  Flo Florian Palushi

  Hallall PATRIOT E VERTETA KJO ESHTE .

  Πριν 5 ημέρες
 • Argjent Aliu
  Argjent Aliu

  Nga Shprehjet e tija ky njeri esht tamam i kthjellt , i dhasht Zoti dhe te esht i pastert ne t`gjith qenjen e tije sepse asnje thenje nuk e shpreh te pavend veq se : do isha i lumture se kend e voton ky ? Sigurisht po ketyre qe jan atje lart. Po pra ; Ata te shtetit ...

  Πριν 5 ημέρες
 • Driton Tony
  Driton Tony

  Hallall,duhet te behet zeri i popullit ne parlament a mundet te ket iniciativ nga populli te hy ne parlament me jav nal burimin e se keqes aty lu buron?RROFSH SHQIPE.

  Πριν 5 ημέρες
 • ALTIS OYZOYNIS
  ALTIS OYZOYNIS

  Kush i ka den dis like esht ropqim

  Πριν 5 ημέρες
 • Armando Bacova
  Armando Bacova

  bravoooo

  Πριν 5 ημέρες
 • bigii biggi
  bigii biggi

  Jepini nje oscar kti bossit 🙂🙂

  Πριν 5 ημέρες