Xhensila Myrtezaj & Pirro Cako - Sekreti im

Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im"
► fanlink.to/SekretiIm
Music: Pirro Cako
Lyric: Pirro Çako
Arrangement: Darko Dimitrov
Styling: Tier
Make up artist & hair: Sellma & Kaci
Styling: Altin Mici
Video: Eduart Grishaj
Sekreti im
Ne hapsiren time me intime
Ku vec zotit s’hyn njeri
Rreze dielli je per mua vetem ti

Po mi ngroh te gjitha dhomat
Ne cdo cep te zemres sime
Ma tundove me 1001 mendime
*
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si flutrat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
*
Je sekreti im,
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
Sic ben cdo njeri
*
Ti je me e bukur
Se gjithe notat,se gjithe notat e kesaj kenge
me e bukur se genjeshtra e nje endrre
Ndaj nga dashuria jote
Te largohem sonte s’dua
Le te fler kjo zemra ime ne duar e tua
*
Si mjegull vere
Mi prek ti shputat
Me ben te ndjej mornica
Qe shkojne e vijne si fluturat
Ti zgjas une buzet
Ti prek une duart
Me shpresen tek magjia
Se ndoshta ndodh çudia
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im
Dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
*
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
Aaaaaaaaa
*
E para here ne jete
Ku shoh nje engjell vete
Ne 7miliard je mrekulli e 8
Me e bukur ti behesh
Kur per mua buzeqesh
Kur per mua buzeqesh
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri
Je sekreti im dhe askush se di
Me ty cdo nate
Dhe pse ti hesht
Une bej dashuri
*
Je sekreti im
Dhe askush se di
Ti vjen cdo nate
Ne shtratin tim
E prane meje rri ii ii

Xhensila on Instagram: instagram.com/xhensilamyr...
Xhensila on Facebook: facebook.com/XhensilaMyrt...
℗ & © AVD Digital & Xhensila Myrtezaj. All Rights Reserved.

Σχόλια

 • Xhensila Myrtezaj
  Xhensila Myrtezaj

  Listen on Spotify / Download on iTunes "Sekreti im" ► fanlink.to/SekretiIm

  Πριν μήνα
 • semy emy
  semy emy

  😢😢😢😢😢😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

  Πριν 5 ώρες
 • Enmal Tabalu
  Enmal Tabalu

  perse nuk ben nje kenge me besin

  Πριν 2 ημέρες
 • Brikena Lica
  Brikena Lica

  Thanks

  Πριν 2 ημέρες
 • ded koka
  ded koka

  Te duam xhensila 😍

  Πριν 8 ημέρες
 • Montana kl.
  Montana kl.

  Kenga me origjinale ke qef ta degjosh te mbush me fryme te jep jete

  Πριν 8 ημέρες
 • Ardjan Peposhi
  Ardjan Peposhi

  E mrekullueshme, një këngë që të bën për vete të dua xhensila ❤❤❤❤❤❤❤

  Πριν 20 λεπτά
 • Mandi Serjani
  Mandi Serjani

  Bravo xhensila dhe pirro super👍👌

  Πριν 4 ώρες
 • semy emy
  semy emy

  😥😥😥😣😣😣😣😢😢😢😭😭😭😭

  Πριν 5 ώρες
 • Fiona Mahmuti
  Fiona Mahmuti

  Je përfekte Xhensila vazhdo kështu.I Love you

  Πριν 6 ώρες
 • Roberto Seraj
  Roberto Seraj

  Super

  Πριν 6 ώρες
 • klea klea
  klea klea

  Uauauaua sa e bukur Xhensila Myrtezaj zeri jot i jep kuptim kenges je shume e mire dhe e bukur I Love Xhensila ❤❤💋💋💋💟💟💕

  Πριν 7 ώρες
 • Entela Malo
  Entela Malo

  ❤❤❤❤📛📛📛📛

  Πριν ημέρα
 • Gazmend Tahiraj
  Gazmend Tahiraj

  Shume kenge e bukur :)

  Πριν ημέρα
 • GIMI Official
  GIMI Official

  Cdo sekond emocion😍👏

  Πριν ημέρα
 • Olta Haxhaj
  Olta Haxhaj

  ❤❤❤❤❤

  Πριν ημέρα
 • AURORA kabashi
  AURORA kabashi

  Perlat QE Ben I madhi Piro Qako bravo ju lumt na mungonte nje keng e till.bravo xhenin. Zerat me fantastik ne shqiperi

  Πριν ημέρα
 • Bravo Xhensila

  Πριν 2 ημέρες
 • Dita Toska
  Dita Toska

  Bravo xhensila je shume e mire te lumte .Kjo eshte 1 arritje shm e mire e jotja dhe e pirros

  Πριν 2 ημέρες
 • Dik Kushi
  Dik Kushi

  🇦🇱🔝

  Πριν 2 ημέρες
 • edmond edm9n
  edmond edm9n

  😲😍😍😍

  Πριν 2 ημέρες
 • Vlore Albania
  Vlore Albania

  bravo e mAdhe.....

  Πριν 2 ημέρες
 • Alma Bici
  Alma Bici

  Super kenge 🤐🤐😮😮😖😖😭

  Πριν 2 ημέρες
 • Noci Demi
  Noci Demi

  ❤️❤️ kenga me e bukur ne bote

  Πριν 2 ημέρες
 • Dritan Zacja
  Dritan Zacja

  Nje bashkpunim shumë i mirë,dhe i thjeshtë.... bravo 💖💖💖💖👏👏❤️❤️💘💓💖💖💘💘💘💏💏💏🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇🏇💓

  Πριν 2 ημέρες
 • Gerti Zela
  Gerti Zela

  😁😁

  Πριν 2 ημέρες
 • Gerti Zela
  Gerti Zela

  Shume e bukur se qenka njesoj me Princess of China Rihana and Coldplay

  Πριν 2 ημέρες
 • sony arya
  sony arya

  Kjo eshte poezi qe te prek shpirtin!!! Pirro Cako artist si pak por zeri i Xhensiles o zot!!!! Emocioneeee

  Πριν 2 ημέρες
 • Enmal Tabalu
  Enmal Tabalu

  perse nuk ben nje kenge me besin

  Πριν 2 ημέρες
 • Xhevi Xhevi
  Xhevi Xhevi

  👍❤️😢👏

  Πριν 2 ημέρες
 • Alardo Malolli
  Alardo Malolli

  Më ne fund na dëgjuan veshet muzik te vertet me vlerë në kte treg muzikor me lambo dhe cica ,brravo 👌❤

  Πριν 3 ημέρες
 • Suada Totraku
  Suada Totraku

  Super kenge.Urime per te dy ARTISTET🤗🤗🤗

  Πριν 3 ημέρες
 • Basw Mpougioukli
  Basw Mpougioukli

  Bravo xhensila shume e bukur kenge

  Πριν 3 ημέρες
 • manjola artistic
  manjola artistic

  Moj xhensila moj mrekullia e 8 e kesaj toke. Moj krijese qe dhuron vetem lumturi. Sa me fat jemi qe te kemi. Je shume lart me kete kenge. 😇😇😇😇😇😇😇

  Πριν 3 ημέρες
 • Lula5 Lulart hoxhs
  Lula5 Lulart hoxhs

  😘😘😘😘😘

  Πριν 3 ημέρες
 • Rexhino Bardhi
  Rexhino Bardhi

  Kjo esht nji nder kenget e rralla qe po te kishte shkuar ne eurovision per Shqiperin do ta kishte fituar sa keq.... 🤷🏻‍♂️

  Πριν 3 ημέρες
 • Ami Mema
  Ami Mema

  Super👌

  Πριν 3 ημέρες
 • Skerdi Lami
  Skerdi Lami

  Xhensila si gjithmone me zerin e saj te bukur .

  Πριν 3 ημέρες
 • DENIS KORRIKU
  DENIS KORRIKU

  o zot Vdes per ket...

  Πριν 3 ημέρες
 • Lavdie Klosi
  Lavdie Klosi

  Kenge shum emocionuese 👌

  Πριν 3 ημέρες
 • Dashmir N3XT
  Dashmir N3XT

  Po ka nevoj per ksi lloj muzike bashkpunim 👌👍

  Πριν 3 ημέρες
 • jona kacmoli
  jona kacmoli

  Bravo xhensila je me te vertet gjeni🤩😘❤

  Πριν 3 ημέρες
 • xhemi xhemi
  xhemi xhemi

  Dora e zotit i ka bashkuar keta te dy.Kenga me e bukur shqipe.BRAVO perfect 🙏🙏🙏🙏

  Πριν 3 ημέρες
 • SECRET TEAM
  SECRET TEAM

  e po nje kenge qe te mbush shpirtin plot dashuri suksese xhensila te dua pa fund

  Πριν 3 ημέρες
 • Viovan Cici
  Viovan Cici

  Pirro Cako jemi krenar qe kemi nje kompozitor, shkruajtes teksesh dhe kengetar te nivelit te larte !!!!!! Bravo dhe Xhensila !!!!!!

  Πριν 3 ημέρες
 • 100% shqiptar
  100% shqiptar

  Këngë shumë e bukur 👍 Por zëri i sajë më duket i njëjtë me Elvana Gjatën apo e kam gabim unë?🤔 Pastaj mos të flasim për paraqitjen janë bërë të gjitha njëlloj si Jennifer Lopez 😂😂

  Πριν 3 ημέρες
 • love gacha
  love gacha

  I love you xhensila 💜💜💜💜💜

  Πριν 3 ημέρες
 • IAN NINA ARIANA
  IAN NINA ARIANA

  bravissima Xhensila esht ni keng shum bukur💙💙💕💕

  Πριν 4 ημέρες
 • Kristjana Muco
  Kristjana Muco

  Xhensila je yll 😘😘

  Πριν 4 ημέρες
 • Edona Berisha
  Edona Berisha

  Nje kombinim flori dhe xhensila per eurovision 2019 do ishte perfekt!

  Πριν 4 ημέρες
 • Edona Berisha
  Edona Berisha

  Nje super hit!respekt per pirro cako por edhe per gjensilen gjithashtu super super hit!por e mendoja sinur kjo keng te ishte ne bashkpunim xhensila dhe flori si do dukej athua?!...

  Πριν 4 ημέρες
 • Donald Meto
  Donald Meto

  Ti zgjas une buzet Ti prek une duart Me shpresen tek magjia Se ndoshta ndodh çudia

  Πριν 5 ημέρες
 • Ina Ina
  Ina Ina

  Super keng bravo xhensila super hit 😍😍

  Πριν 5 ημέρες
 • Memlika Klinta
  Memlika Klinta

  Nivel i pa pam 👏👏👏👏

  Πριν 6 ημέρες
 • Kiti Onuzi
  Kiti Onuzi

  Sa bukur xhensila

  Πριν 6 ημέρες
 • Montana kl.
  Montana kl.

  E kam degjuar 10 here resht nuk po ngopem akoma o.bes katunari ta kesh me jete ke goce me nje ze engjellor

  Πριν 6 ημέρες
 • Babaa Stars Albania
  Babaa Stars Albania

  Ma rrenqeth mishin kjo kang bravo xhensila shum ze te bukur ke😍

  Πριν 6 ημέρες
 • Artur Dark
  Artur Dark

  BEJBI💞N75

  Πριν 6 ημέρες
 • Artur Dark
  Artur Dark

  Si ta bani zemra me kthy kurrizin Si ta ban shpirti me zgjedh vetëmin Si ta thotë mendja me fal trishtimin Si ta ndjen trupi me fal arrësin 😢natën!beibi❤️

  Πριν 22 ώρες
 • Artur Dark
  Artur Dark

  Zanin me ta ndi kur ishe beibi Shumë e deshta e tmerrsisht e du dhe tashti Po ti ke interesa të tjera ma me randësi E nuk e pate problem kurrizin me ma kthy o BEIBI Andërrova se ti po doje mërzitje me e kthy në lumtini Dhe ti pa asnji të drejtë e gjujte mas shpine dëshirë e dashni Tesh ndoshta dhe je tuj qesh o relaksu me atë njiri Që nuk ashtë si puna e xhaxhit i braktisun në vetmi Në tetë vjet vetëm lumtunin tande pati ma me randësi Deri dhe vetveten të dytë e vuni Sa herë ti e thirre ai erdhi vetëm me ta dhuru çdo gja me dashni!

  Πριν 2 ημέρες
 • ePuggie
  ePuggie

  Nga 2,51deri ne 3,12 muzika ka forcen qe te caj qiellin

  Πριν 7 ημέρες
 • Jari Otr
  Jari Otr

  Te lumte

  Πριν 7 ημέρες
 • Alvis Krasniqi
  Alvis Krasniqi

  Schum mir 👍🏻❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🤚🏼🤑🤑🤑🤑🤑🤑

  Πριν 7 ημέρες
 • Arita Uska
  Arita Uska

  Je sekreti im qe ASKUSH se di, me ti cdo nate dhe pse ti HESHTUR?un bej dashuri? Kush rri heshtur Xhensila? Jinn? Kujt ja detikove kete kenge👺

  Πριν 7 ημέρες
 • Erjon Kastrati
  Erjon Kastrati

  Bravo👍👏

  Πριν 8 ημέρες
 • ded koka
  ded koka

  Super muzik

  Πριν 8 ημέρες
 • Linda Shabani
  Linda Shabani

  😍🥰

  Πριν 8 ημέρες
 • klajdi dajlanaj
  klajdi dajlanaj

  Me ne fund e kuptova cdo te thote EMOCION

  Πριν 8 ημέρες
 • Sokrat Xhemali
  Sokrat Xhemali

  ajo dore,pore ne vecanti ai lapes qe ka shkruare te zezen mbi te bardhe,duhet ruajtur nje bravo e madhe,per ju .

  Πριν 8 ημέρες
 • kika psatha
  kika psatha

  Ne hapsiren time me intime ku vec zotit syn njeri po mi ngroh te gjitha dhomat si mjegull vere mi prek ti shputat ti prek une duart je sekretiiiiiiiiii im dhe askush se di 😚😚 ti vjen cdo nate ne shtratin tim

  Πριν 9 ημέρες
 • X P
  X P

  Mein Name ist FLUTRA (Schmetterling)🦋🦋🦋

  Πριν 9 ημέρες
 • Megi .21
  Megi .21

  Super bashkepunim💖💖💖🔝🔝🔝

  Πριν 9 ημέρες
 • Defi Resti
  Defi Resti

  Zeri I mrekullushem I Xhelsiles,dhe teksti i pa arritshem I Pirros,komplimente!!!!!

  Πριν 9 ημέρες
 • Albert Hashani
  Albert Hashani

  Pirro Çako, çfarë artisti.

  Πριν 9 ημέρες
 • Antonia Calleku
  Antonia Calleku

  Je sekreti im dashuria e jetes ime te dua shum

  Πριν 9 ημέρες
 • vullnet isufaj
  vullnet isufaj

  Thiesht.. e bukur dhe prekse per kedo qe esht osè ka dashuruar me te verrete.

  Πριν 10 ημέρες
 • KOSTANDIN76DV
  KOSTANDIN76DV

  Sa e bukur është kenga

  Πριν 10 ημέρες
 • Alesiazena123 Alesiazena123
  Alesiazena123 Alesiazena123

  Bravo per kengen jeni me te miret 👏👏👏💕💕💖💖💋💋❤❤😚😚😘😘😙😙😍😍😍😍😍👑👑👑

  Πριν 10 ημέρες
 • rivo hoxha
  rivo hoxha

  Shume bukur ju lumt xhensila the dua

  Πριν 10 ημέρες
 • rivo hoxha
  rivo hoxha

  Shum bukur

  Πριν 10 ημέρες
 • Gaming Tv
  Gaming Tv

  sa her qe degjoj vokalin e xhensila myrtezaj tek refreni me rrenqethet mishi se skisha degjuar kurre dicka kaq fantastike ❤️❤️❤️

  Πριν 10 ημέρες
 • Ailin Breguu
  Ailin Breguu

  Bravooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooo ooooooooooooooooooooooo

  Πριν 10 ημέρες
 • Khaleesi T
  Khaleesi T

  O zot ca mrekulli

  Πριν 10 ημέρες
 • Lydra Shehu
  Lydra Shehu

  E perkryer kenga dhe interpretimi

  Πριν 10 ημέρες
 • Ann P
  Ann P

  Kenge shum e bukur , perkryer.E kenduar nga dy kengetare me ze te mrekulleshem.Vetem se do desha nga Xhensila te shqiptoje me mire fjalet e kenges.

  Πριν 11 ημέρες
 • Αna Bardhushi
  Αna Bardhushi

  👏👏👏👏👏👏

  Πριν 11 ημέρες
 • Lirik in Click
  Lirik in Click

  Xhensila e ke zerin me te bukura ne bot e ke qit kengem me te mir ne bot je nje engjull per mua

  Πριν 11 ημέρες
 • Lirik in Click
  Lirik in Click

  Kjo keng esht me e mir ne bot

  Πριν 11 ημέρες
 • Nana Qoku
  Nana Qoku

  Nese eshte dhe kji kenga juaj e preferuar bej like👇👇👍👍

  Πριν 11 ημέρες
 • Andi Beshello
  Andi Beshello

  xhensila moj xhensila te kendofte zemra o yll se je super kemgetare me e mira e te gjithave yll yll respekte per ty

  Πριν 11 ημέρες
 • korca
  korca

  Piroja me dy[rr]thjesht magji!degjoni o shqiptare pirron me dy rr....

  Πριν 11 ημέρες
 • PaolA Paola
  PaolA Paola

  🌹🌹🌹🌹🌺🌺🌺🌺🌼🌼🌼💖

  Πριν 11 ημέρες
 • Kukaj Irisa
  Kukaj Irisa

  Xhensila je shum e mir

  Πριν 11 ημέρες
 • skyline77x
  skyline77x

  💚❤❤️BEAUTIFUL SONG :) WONDERFUL VIDEO IN THIS ROMANTIC CITY (VENICE) ITALY 💚❤❤️

  Πριν 11 ημέρες
 • Dajana Shehi
  Dajana Shehi

  Nji super performance ... keto jane kenge qe i duhen publikut

  Πριν 12 ημέρες
 • Emilija Hasanovic
  Emilija Hasanovic

  Tedua ❤️🥰👍

  Πριν 12 ημέρες
 • Merita Jacaj
  Merita Jacaj

  Shum bukur bravo

  Πριν 12 ημέρες
 • klea daci
  klea daci

  Xhan je xheni

  Πριν 12 ημέρες
 • Dhurata Perra
  Dhurata Perra

  Carje b....me kto kong pffffff

  Πριν 12 ημέρες
 • Elis Pira
  Elis Pira

  Hi Michigan ..

  Πριν 12 ημέρες
 • A boi &
  A boi &

  Nje keng e tille relaksuse nuk mund te kishte pershtatje videoklipi me tbukur se Venezia@Xhensilamyrtezaj cosa dire sei insostituibile pershendetje nga venezia

  Πριν 13 ημέρες
 • Gazmend Nuhaj
  Gazmend Nuhaj

  Super keng bravo.

  Πριν 13 ημέρες
 • PaolA Paola
  PaolA Paola

  Kenge 💖💋 .me bukure ne shqiperi

  Πριν 13 ημέρες
 • Kujtime Bodini
  Kujtime Bodini

  super

  Πριν 14 ημέρες
 • Albana Albana sade
  Albana Albana sade

  Waw super kenge Te dua ty xhensila

  Πριν 14 ημέρες
 • Elvis Zguro
  Elvis Zguro

  Art i mirfillt.Bravo

  Πριν 14 ημέρες
 • Brunilda Ilda
  Brunilda Ilda

  Keng e bukur bravo Xhensila e Pirro

  Πριν 14 ημέρες
 • dritan cora
  dritan cora

  Super kenge vtm kete keng degjoj super zee

  Πριν 15 ημέρες